Кубрат Пулев: Не отивам като турист в Лондон. Имам толкова мощ, че мога да заместя снегорин

19.10.2020 / 08:27 0

Редактор: Александър Дечев

e-mail: [email protected]

Кадър: БТВ

Българският боксьор Кубрат Пулев потвърди в ефира на БТВ, че мачът му с Антъни Джошуа е сигурен. Двамата са подписали договор за 12 декември 2020 г. в Лондон.

"100 процента е сигурен мача поне в моите очи. Много пъти го казвах и после трябваше да си трия новините. Подписали сме всичко. Надявам се да има публика, надявам се всичко да е наред и с мен, и с моя противник. Това е огромен успех и за България да има такъв мач. Победата, която смятам да направя, би била още по-голям успех за България. Надявам се хората да оценяват. Не отивам като турист да се разхождам в Лондон. Не ми е толкова интересна ситуацията", каза той.

"Не би трябвало заради Ковид да го отменят, правиха неведнъж мачове, играят без публика и няма никакъв проблем. Има начин да има с мерки. Аз съм добре, здрав съм, има много фалшиви новини по мой адрес. Кубрат Пулев е толкова здрав, че никога никой не е бил толкова мощен. Мога да заместя някой снегорини по-късно. Много съм целеустремен, имам своята амбиция и връх, който трябва да покоря. Не ми влияят никакъв вид публикации. Ако си представите едно езеро колко е равностоящо, така и на мен, нищо не ми влияе", категоричен бе той.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама