Куриоз във Варна! Камера за видеонаблюдение засне най-неочакваното престъпление на ул. "Народни будители"
Кадър Булфото
Куриоз във Варна.
Откраднаха камера за видеонаблюдение, която би трябвало да снима евентуални бандити.
Разкрити са извършителите на кражбата на водоустойчива камера за видеонаблюдение, монтирана на фасадата на медицински център, намиращ се на ул. "Народни будители", регистрирана на 24 октомври, съобщават от пресцентъра на полицията във Варна.
След проведени оперативно – издирвателни дейности са установени и задържани за срок до 24 часа извършителите: А.Р. (19 г.), Ц.Г. (18 г.) и непътнолетно момче. Тримата са от Варна и не са известни на МВР. По случая е образувана преписка, материалите са докладвани на дежурен прокурор при Районна прокуратура – Варна.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

14
2
