Лекар: Хора, които не различават кръчге от квадратче, гласуват на изборите

05.02.2026 / 16:37 4

Редактор: Недко Петров

Стопкадър Нова ТВ

Калина Божилова коментира предложението на „Възраждане“ за евентуално ограничаване на секциите за гласуване на българите в чужбина.

Смятам, че нашите граждани в чужбина не трябва да гласуват, тъй като те са взели решение да напуснат България. Хората, които са отишли в чужбина, много малко от тях са го направили от искрено желание да живеят там. Повечето са се преместили в чужбина, защото в България не си намерили по един или друг начин финансово спокойствие, или не само финансово, да останат в България, и са отишли някъде другаде, допълни лекарят.

Знам, че те се интересуват от политическия живот, те отиват и гласуват, защото се надяват нещо да се промени, и те да се върнат. Така че от тази гледна точка да се намаляват секциите, знаем, че има купен вот в Турция, това е ясно, хората с автобуси, които не различават кръгче от квадратче, отиват и гласуват, и им се посочва какво да правя точно, добре. Това е едно на ръка, но ограничаваме вота и на гражданите в други държави, на членки на Европейския съюз, които са съвсем редовни, каза още по Нова ТВ Божилова.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
0
0
kjk (преди 4 месеца)
Рейтинг: 213770 | Одобрение: 21490
Сигурно лазер ги е минал първо с пърлачката!!!
0
0
ПраБългарин (преди 4 месеца)
Рейтинг: 75741 | Одобрение: -28464
Добре че има такива студиа, че с тези четини  И какво толкова са се разтревожили всички, не се ли харесвате голи бе??? Хората дават пари за да ги гледат, я по ведро и по гордо на плаца по гезмето...
2
0
kjk (преди 4 месеца)
Рейтинг: 213770 | Одобрение: 21490
Калинчето май си е епилирало дюнера в студиото за красота!!!
2
4
село варна (преди 4 месеца)
Рейтинг: 34453 | Одобрение: 643
Затова пък различават лев от евро

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама