Линейка с пациент от Перник катастрофира в София, всички вътре са пострадали

28.11.2019 / 12:22 0

Тежка катастрофа с линейка от Перник е станала тази нощ, пише ZaPernik.com. Малко преди 2 часа сутринта пиян шофьор засича пернишката линейка, която превозва пациент към софийска болница. Сигналът за катастрофата е подаден на тел. 112.

Инцидентът се е случил малко преди Александровска болница. Шофьорът на линейката, въпреки опитите си да предотврати катастрофата и да омекоти удара, се е ударил в дърво. Линейката е смазана, а всички, които са се возили в нея са пострадали.

Сестрата е с гръдна и коремна травма, а лекарката е с комоцио и хематом на главата. Двете са закарани по спешност в „Пирогов“. Пациентът, който е превозван и шофьора на линейката пък са настанени във ВМА. По-късно шофьорът е изписан и се е прибрал с контузия на краката.

Междувременно директорът на Спешното в Перник д-р Валери Симеонов не си вдигнал телефона, а заместничката му Шишкова разбрала за инцидента, но отказала да дойде от Трън.

От централата на тел.112 са изумени. Наложило се лекарка от Спешното да пристигне извънредно на работа, за да замести пострадалата си колежка.

Все още няма официална информация от полицията по случая.

Редактор "Екип на Петел"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама