Лиз Тръс: Западът е обречен
Кадър Ютуб
Западът е предизвикан от продължителното влияние на "левите елити“, твърди бившият британски премиер Лиз Тръс в интервю за американския телевизионен канал Fox News, предава Фокус.
"Стигнах до заключението, че Западът е обречен, освен ако консерваторите не спечелят и не са готови да поемат контрола над институциите, които левицата е поела“, заяви тя.
Според бившия премиер левите политически сили са управлявали твърде дълго в твърде много западни страни. Тръс посочи проблемите с миграцията и действията в защита на Палестина като негативни индикатори за тяхното влияние.
Във Великобритания "левицата“, твърди тя, използва активно влиянието си в съдилищата, за да предотврати депортирането на нелегални мигранти.
Тръс отбеляза, че е уплашена от факта, че левите идеи са толкова широко разпространени в САЩ и особено в администрацията на настоящия ръководител на Белия дом Джо Байдън. Според нея дейността на консерваторите трябва да е насочена не само към защита на позициите им, но и към борба с вредните леви идеи.
На следващите избори се очаква катастрофална загуба на торите във Великобритания и историческа победа на лейбъристите.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

3
0
