Локо с рекордна 36-а победа поред, пивотът на тима в болница

17.02.2018 / 18:18 0

Хандбалистите на „Локомотив” взеха рекордна 36-а победа поред в „А” група. Днес шампионите спечелиха срещу „Добруджа” с 37:29 (20:15) в зала “Владислав” във Варна.

„Започнахме неконцентрирано и до 6-ата минута губехме с 3:5. После направихме обрат, след почивката преднината ни достигна и до 12 гола, но като цяло съм доволен единствено от победата”, заяви за „Петел” треньорът на „Локо” Никола Карастоянов.

Голмайстори за домакините: Тансер Юсню - 9, Бранимир Балчев – 7, Станислав Добрев – 5, Кирил Савов и Йордан Попов – по 4, Теодор Вангелов и Димитър Георгиев – по 3, Галин Найденов – 2.

През първото полувреме пивотът на „Локо” Костадин Иванов получи контузия на безименния пръст на дясната ръка и бе откаран в болница със съмнение за счупване.  Снимката, обаче показа, че няма фрактура, но ръката на Иванов ще остане 20-25 дни в шина.