Локомотив изпусна точката накрая

18.02.2018 / 10:55 0

В мач от 7-ия кръг на Национална лига футзал "Развитие КДА" "Локомотив" (Варна) отстъпи с 1:2 срещу ФК"Г" в зала "Владислав".

Мачът отиваше към своя край при 1-1, след като за домакините се бе разписал Мартин Венков в 7-ата минута, а за гостите Ванко Недялков в 23-ата. Минута преди финалната сирена Пламен Симеонов донесе победното попадение на столичния тим.

В 11:30 часа днес "Локомотив" Вн приема "Левски, а вторият мач от 8-ия кръг във Варна е между "МАГ и ФК "Г".

"Локомотив"-ФК "Г" 1-2 (Мартин Венков 7; Ванко Недялков 23, Пламен симеонов 39)
Съдии: Траян Енчев, Калоян Кирилов
Времеизмерващ: Ивалин Веселинов
Делегат: Пламен Хаджийски

"Локомотив": Тодор Тодоров, Евгени Желев, Димитър Кръстев, Мартин Венков, Стоил Георгиев (Димитър Амброзов, Христо Жейнов, Валери Минков, Явор Конов, Никола Арнаудов)

ФК "Г": Теодор Жеков, Пламен Симеонов, Пламен Петков, Ванко Недялков, Иво Бошнаков (Христо Сапаревски, Христо Петков,Николай Иванов, Цветомир Пенев, Благовест Кривокапов, Мартин Петров)