Лондон е срещу промяна на границите на Балканите

10.08.2018 / 10:30 3

Великобритания смята, че призивите за промяна на границите може да доведат до нестабилност на Балканите. Това се казва в съобщение на британското посолство в Прищина, пише actualno.com.

"Убедени сме, че призивите за промяна на националните граници може да доведат до дестабилизация", пише в съобщението на дипломатическата мисия в Косово изпратено до Радио "Свободна Европа".

В документа се подчертава, че "властите в Лондон подкрепят нормализацията на отношенията между Белград и Прищина, които се определят като жизненоважни за сигурността, стабилността и напредъка на двете страни и региона като цяло".

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
1
2
Mercenary (преди 7 години)
Рейтинг: 47466 | Одобрение: 11156
Лондон да си гледат Брекзита! И ние не искаме промяна на границите на ЕС.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама