Лудогорец 4:0 Балкани

19.07.2023 / 22:32 0

кадър: Диема спорт

Лудогорец играе при 3:0 срещу косовския Балкани в мача реванш от първия квалификационен кръг на Шампионската лига. Бърнард Текпетей откри още в четвъртата минута, а в самия край на първата част отново той заличи аванса на съперника от първия мач, предава Спортал.  В 49-ата се разписа и Матиас Тисера.

“Орлите” загубиха първата среща с 0:2 и имаха нелеката задача да наваксат изоставането си, ако искат да продължат към основната си цел - влизане в груповата фаза на надпреварата.

Наставникът на разградчани Ивайло Петев е избрал да започне на вратата със Серджио Падт, а пред него в защита Аслак Фон Витри, Игор Пластун, Франко Русо и Марсел Хайстер. В халфовата линия са Доминик Янков, Якуб Пьотровски и Клод Гонсалвеш. В предни позиции ще действат Кирил Десподов, Бърнард Текпетей и Матиас Тисера.