Лудогорец остава в Разград засега
29.02.2016 / 16:35 1
Кадър: Нова Тв
"Лудогорец" остава в Разград засега. Това стана ясно след приключилата драматична сесия на Общинския съвет, на която бе отложено с един месец вземането на решение за концесията на стадион "Лудогорец Арена", съобщи Нова Тв.
От управата на четирикратните шампиони изтъкнаха, че заложените клаузи в договора запредстояща концесия са пълни с неясноти. В крайна сметка се стигна до отлагане на решението за стартиране на процедура за концесия на "Арената" в Разград.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

