Лудогорец постигна пълен обрат

25.10.2020 / 23:37 0

кадър: Диема спорт

"Орлите" получиха гол още във втората минута,но успяха да реализират пълен обрат, вкарвайки 3 гола. Всичко се случи под проливния дъжд в Монтана.

Лудогорец постигна пълен обрат като гост над Монтана с 3:1 на "Огоста" в мач от 10-ия кръг на Първа Лига. Това бе и повторен дебют за Станислав Генчев начело на орлите.

Попаденията в сблъсъка започнаха да валят още "от съблекалнята" . В 2-та минута домакините откриха резултата. Билал Бари асистира на Тони Тасев, който излъга Жорджан Икоко и по този начин не даде шанс за реакция на Владислав Стоянов. След гола Лудогорец започна с масирани атаки и предприемаше изцяло офанзивни действия. В 11-та минута орлите възстановиха равенството. Каули Оливейра центрира след корнер в наказателното поле, където Ихинио Марин се разписа за 1:1.

В началото на второто полувреме домакините стигнаха до пълен обрат. Абел Анисе налвезе в наказателното поле и центрира на далечната греда към Благой Макенджиев, но той не се намираше на достатъчно добра позиция. В последствие Елвис Ману се оказа непокрит от защитата на гостите и реализира. В 87-та минута разградчание стигнаха и до трето попадение във вратата на Благой Макенджиев. След атака започната от Доминик Янков, който комбинира с Бернард и отново си размениха по един пас зад гърба на отбраната, националът навлезе в наказателното поле като се разписа за крайното 3:1.