"Лудогорец" пречупи "Славия" в Разград
17.09.2016 / 23:51 0
"Лудогорец" победи "Славия" с 3-1 в мач от Първа професионална лига, изигран на "Лудогорец арена".
Още до края на първото полувреме разградчани поведоха с 2-0 след попадения на Козмин Моци от дузпа и на Вандерсон.
В 60-ата минута младият централен защитник на "Славия" Стефан Велков намали преднината на домакините, но четвърт час преди края Джонатан Кафу беше точен и оформи крайния резултат.
Така "орлите" спряха "белите" след двете поредни победи на "Славия" в предишните два кръга срещу "Монтана" и "Локомотив" Пловдив.
Възпитаниците на Георги Дерменджиев вече са с актив от 13 точки от 6 мача в първенството и за момента заемат третото място в класирането с един двубой по-малко от лидера "Левски", който има 17 точки.
Бтв
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

