МАГ отново се издъни у дома

18.02.2018 / 19:08 0

"МАГ" допусна втора поредна загуба у дома, след като до преди този уикенд не познаваше поражението в Национална лига футзал "Развитие КДА". Момчетата на Свилен Иванов отстъпиха пред столичния ФК "Г" с 1:2 в зала "Владислав".

Варненци имаха достатъчно голови възможности, но само веднъж успяха да поразят вратата на изнеслия много силен мач вратар на гостите Теодор Жеков. Домакините откриха резултата чрез капитана си Димитър Цветанов в 6-ата минута, но Ванко Недялков изравни от дузпа в 11-ата. Крайното 1-2 за ФК "Г" оформи Пламен Симеонов в 18-ата.

Точно Симеонов донесе и снощния успех на столичани" над "Локомотив" за 2-1 минута преди края на мача. Така ФК "Г" ,подобно на "Левски", също си тръгва с пълен актив от точки при гостуванията си през уикенда във Варна.

"МАГ"-ФК "Г" 1-2 (Цветанов 6; Недялков 11, Симеонов 18)
Съдии: Траян Енчев, Илиян Илиев
Времеизмерващ: Иво Веселинов
Делегат: Пламен Хаджийски

"МАГ": Господинов, Георгиев, И.Иванов, Цветков, Русев (Цветанов, Росенов, Т. Иванов, Ненков, Димитров, Хаджиев)

ФК "Г": Жеков, Симеонов, П. Петков, Недялков, Бошнаков (Сапаревски, Х. Петков, Н. Иванов, Пенев, Кривокапов, Петров)