МВР: Демерджиев е разпитван по сигнал на Калин Стоянов

21.03.2026 / 19:20 1

Снимка: Булфото

Иван Демерджиев е бил в Главна дирекция "Национална полиция" (ГДНП) на 20 март вечерта, след като е призован във връзка с образувана по сигнал прокурорска преписка, съобщиха от пресцентъра на МВР.

На 19 март в ГДНП е постъпила прокурорска преписка с разпореждане за извършване на проверка и снемане на сведения по сигнал, постъпил в Софийска градска прокуратура.  

Срокът за приключването ѝ е фиксиран от наблюдаващия прокурор на 48 часа, отбелязват от МВР. 

След като е призован по телефона и е уточнил кога ще има възможност да се яви, Иван Демерджиев е влязъл в сградата на ГДНП в 22:25 ч. и я е напуснал в 22:55 ч., което е отразено в дневника за пропускателния режим в главната дирекция. Съгласно нормативната уредба, режимът на работа в МВР е непрекъсваем - 24 часа има дежурни служители, допълват от институцията.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
1
0
kjk (преди 4 месеца)
Рейтинг: 216903 | Одобрение: 21673
Да не е ходил да докладва, че "всичко е точно с парите"???

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама