Мачът България - Унгария ще се играе пред празни трибуни

11.03.2020 / 20:41 1

Мачът България - Унгария ще се играе пред празни трибуни на стадион „Васил Левски". Това стана ясно след заседанието на Съвета по сигурността към Министерския съвет, който обсъди актуалната обстановка около коронависура в България. Новината беше потвърдена и от Българския футболен съюз.

„Провеждането на спортните мероприятия се преустановява. При невъзможност за отлагане или препланиране, по изключение, спорните прояви се провеждат без публика и това е свързано пак с квалификационни срещи, международни и т.н.", заяви ген.-майор проф. д-р Венцислав Мутафчийски.

Началникът на Националния оперативен щаб обясни, че ще бъде допуснато в районите без установени носители на вируса спортните прояви на закрито да се провеждат с публика. Става въпрос за до 250 зрители, като обаче се гарантира минимално отстояние между феновете от 1 метър или 1 седящо място.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
4
10
kris (преди 6 години)
Рейтинг: 638354 | Одобрение: 126049
Нашите да си сложат отпред и отзад надписи на унгарски : "може би съм болен от коронавирус".....Твърдите влизания предполагам ще изчезнат и ще наблюдаваме прекрасен футбол.....!!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама