Малшанс: Левски с най-тежкия съперник в Европа

18.06.2019 / 17:44 4

Снимка: Sportal.bg

Отборът на Левски ще срещне Ружомберок от Словакия в първия си европейски сблъсък за това лято. Днес в Нион бе изтеглен жребият за първия квалификационен кръг на Лига Европа, пише Sportal.bg. 


“Сините” бяха сред поставените отбори в група 5 и шансът определи да срещнат най-трудния съперник сред възможните. Първият мач ще бъде в София на 11 юли, а реваншът седмица по-късно в Словакия. Има вариант обаче от УЕФА да обърнат гостуването, тъй като и ЦСКА-София бе изтеглен да бъде домакин в София в първия си европейски мач.

Ружомберок завърши на трето място в крайното класиране на словашкия шампионат през миналата година - на цели 24 точки от шампиона Слован (Братислава).

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
3
6
Еделвайс (преди 7 години)
Рейтинг: 1927 | Одобрение: 322
[ltr]Вкарват негри в България чрез спорта. Това е национално предателство! Бойкот на отборите с негри![/ltr] [ltr]От това, което виждам негрите са нещо средно между човеци и примати. Мозъка на негъра е с около 112г. по-лек от мозъка на белия мъж. Това е около една чаша мозъчно вещество. Разликата е огромна! Средния РИ(рейтинг на интелигентност) на африканския негър е 70-75 точки. Това е зоната на бавно развиващите се! Не става въпрос за памет, а интелигентност! В умствено-мозъчното си развитие са назад вероятно 200-500хил. години. В УСА 80% от негрите в 8клас не знаят добре да четат и пишат. Говоря за средни величини. В Африка между 19%-40% от негрите са СПИНОЗНИ! Това, че тук таме има умни негри, не означава, че всички са. При равни условия белия човек винаги е далеч по напред! В нито едно училище по света негрите не са на едно ниво с белите по успех! В уса им дават преимущество да влизат във висши училища, защото иначе не могат да влязат. Напаст са навсякъде по света. Имам приятели, които са имали опит с негри и всички до един са си патили от тях! Да си стоят в Африка! Вижте ги на ютюба какви са примати по поведение. [/ltr]
Не на негрите в БГ спорта и България! Вкарването на негри в България е опасност за съществуването на България като държава! Генетично са с по-малък и по-неразвит мозък.
7
3
гарфилд (преди 7 години)
Рейтинг: 61628 | Одобрение: 18898
И най-лекия да им се беше паднал,гаранция никаква.Справка аматьорския Вадуц,от миналото лято.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама