Марин Петров от "Анимационерите" почина само на 44 г.

23.03.2019 / 19:54 0

Басистът на българската група "Анимационерите" Марин Петров е починал в Ямбол. Тъжната вест беше съобщена във Facebook страницата на групата, пише Dnes.bg.


"Нашият обичан Марин, както сам наричаше себе си Ултра Съб Марин - баскитарист, артист, танцьор - неподражаем ъндърграунд философ, вече не e жив. Няма да скрием, че всички сме много разстроени", пише в публикацията на страницата на "Анимационерите".

44-годишният басист е сред съоснователите на групата през 1997 и свири в нея до 2002 г. Включва се и в еднократното й събиране през 2011 г., след което се мести да живее извън София. Марин Петров не се е прибрал цяла нощ, след като излязъл да пазарува. Тялото му е било намерено в река като се предполага, че е починал при нещастен случай, съобщава Радио "Тангра Мега Рок".

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама