Мартин Димитров: Никой не знае какви са "Прогресивна България", те са черна кутия
Стопкадър Нова Нюз
Кандидатът за депутат от ПП-ДБ Мартин Димитров бе попитан по БНТ възможно ли е следизборно взаимодействие на партията с формацията на Румен
Радев “Прогресивна България”.
“Никой не знае какви са “Прогресивна България”, те са черна кутия, никой не е виждал истинското съдържание на ПБ, и те не го знаят.” Според него отношението към ПБ ще
зависи от това дали тя категорично подкрепя ключовите за ПП-ДБ позиции -
че България трябва да бъде в сърцето на ЕС, като условие за нашето икономическо развитие и сигурност, и че трябва да се предприемат категорични действия срещу олигархичния корупционен модел. Това са двете неща, на които до момента от Радев и ПБ нямат категоричен отговор”, отговори Мартин Димитров.
По думите му, Борисов и Пеевски са символ на това, как не трябва да управлява България. А за това това коя формация може да участва в конституционното мнозинство за съдебната власт, според Димитров това ще се решава след изборите.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

