Мартин Димитров за заплахата на Трифонов: В ситуация на война никой не иска да управлява, трябва да се търсят решения, не скандали

17.05.2022 / 08:15 1

Редактор: Юлия Георгиева

e-mail: [email protected]

кадър Нова тв

За мен нещата с управляващата коалицията стоят така - трябва да се направят колкото може повече добри неща, докато тя все още съществува. Никой не знае докога ще просъществува коалицията.

Това коментира пред Нова тв депутатът от ДБ Мартин Димитров по повод снощната заплаха на Слави Трифонов, че ще напусне коалицията.

Ситуацията е изключително сложна, но има и друга гледна точка. В ситуация на война никой не иска да управлява. Само си помислете - досега никой не е поискал нито един вот на недоверие. Ако някой искаше да управлява, да взима властта, щяха да са внесени сума вотове за недоверие. Но никой не иска да управлява в тази ситуация, изчакват, посочи той.

Без съмнение диалога вътре в коалицията драматично трябва да се подобри, допълни той.

Трифонов не е прав с неговия пост. В момента трябва да се търсят решения, тъй като ситуацията е сложна. Нека търсим решения, а не скандали, допълни Димитров. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
0
3
Радостин (преди 4 години)
Рейтинг: 205576 | Одобрение: 13581
На чалгарите им писна да са във властта, там трябва да се работи, не като в ШОУ да се маймунясват.
Всеки да си получи заслуженото !

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама