Маскиран и въоръжен с пластмасов пищов младеж опита да обере игрална зала

07.06.2019 / 13:08 0

Снимка Булфото

Маскиран и въоръжен с пластмасов пищов младеж опита да обере игрална зала в Белослав. Той насочил "оръжието" към персонала и поискал оборните пари. Въпреки дегизировката си обаче, хора от залата успели да предотвратят обира, а момчето избягало. 


Случаят е от 27 май т.г. След проведени действия по разследване на случая и оперативно – издирвателни дейности е установено, че извършител на деянието В.Д. (22 г.) от Игнатиево, известен на МВР и осъждан. По случая е образувано досъдебно производство, материалите са докладвани на прокурор от Районна прокуратура – Варна. Мъжът е задържан за срок до 24 часа, съобщават от  пресцентъра на варненската полиция. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама