Маскиран мъж открадна кутия за дарения за болно дете в Перник

16.10.2020 / 08:05 0

Снимка: Булфото

Нагла кражба е извършена от маскиран крадец в денонощен магазин в Перник, информира Нова Тв.

Мъжът е отмъкнал кутия за дарения за болно дете. Момченцето е на година и половина и страда от церебрална парализа и епилепсия. Средствата са събирани за рехабилитация в Турция, пише Novini.bg.

Наглата кражба е извършена около 1:00 часа през нощта в сряда. Записите от видеокамерите на търговския обект са запечатали действията на крадеца. Ясно се вижда как той се промъква и взима кутията. 

Близка до семейството показва записите от камерите, на които се вижда, че крадецът е добре маскиран. Сигнал до МВР не е подаден, а близките на момченцето се опитват да установят самоличността на крадеца чрез камери.

Мирела смята, че той е проучил мястото предварително. 

Нужната сума за детето била 70 хиляди евро, но тази сума не е фиксирана. Нуждата била за рехабилитация, която продължавала дълго. Детенцето се казва Влади, а най-лесно може да помогнете в сайта HelpKarma.

 


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама