Мая Манолова: Президентът се опитва да вкара правителството в дневния ред на хората

17.02.2022 / 18:08 2

Редактор: Александър Дечев

e-mail: [email protected]

Кадър: БТВ

"Президентът се опитва да вкара правителството в дневния ред на хората, защото те като че ли се занимават със собствените си, включително и партийни, назначения. В същото време цените растат нагоре, тревогите на хората от обедняването и дали ще могат да си платят сметките стават все по-големи. Очакванията за скорошна съдебна реформа също се отлагат за неопределено време. Няма извинение за това".

Това заяви в предаването "Лице в лице" по БТВ бившият депутат Мая Манолова. "Политическото време е сгъстено, никой няма да ги остави 100 дни, 10 месеца, 4 години. Хората наистина очакват резултати. И в този смисъл президентът е прав - това искаме всички ние, включително и тези, които искаме правителството да успее. Очакваме от него действия и резултати, анализите трябваше да бъдат направени още в предизборната кампания. Дали тези искри между правителство и президент ще зачестят? Надявам се, че правителството и четворната коалиция най-накрая ще се заемат с проблемите на българските граждани. Освен да показват поскъпването на стоките по стоковите тържища, да поемат конкретни действия срещу инфлацията. Конкретни действия за подкрепа на домакинствата, за битовите сметки. Конкретни стъпки, така че хората да чувстват подкрепа", категорична е тя.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
0
4
Чичкото (преди 4 години)
Рейтинг: 81735 | Одобрение: -4765
Не се отказва майчето Много нагло и упорито същество
Истината преди всичко
2
6
KRISTINCHO (преди 4 години)
Рейтинг: 42560 | Одобрение: -125
Тази ЗМИЯ, която мисли за "хората и само за хората" , нека да не се прави на интересна, а да каже колко пари получи от Западните държави в които разпространиха снимки на наши деца, които се нуждаят от парични средства за ЛЕЧЕНИЕ. В това няма нищо лошо, ...но паричните средства не се  предоставиха на нуждаещите се лечение  деца, а постъпиха в НЕЙНИЯ ДЖОБ. Точно поради тази причина и майките с деца с увреждания, я изоставиха и на изборите не я подкрепиха.
Нищо добро не те чака, ако в двора ти влезе КОМУНИСТ, ЦИГАНИН или КОЗА.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама