Мая Манолова: Целият ми офис е бил подслушван

10.06.2021 / 09:30 1

Кадър БНТ

Мая Манолова обяви дали е била подслушвана и каза какво мисли за вътрешния министър.Целият ми офис е бил подслушван и по всяко време това може да се поднови. И в публичното пространство, на хартиен носител, изтекоха част от СРС-тата. Това заяви лидерът на "Изправи се! Мутри вън!" Мая Манолова. 

"Още преди две седмици сме поискали от Бюрото за СРС-тата да се извади всичко, което имат за нас", допълни бившият депутат. 

Всяко искане за оставка е приемано като държавен преврат от страна на Борисов, коментира тя подслушванията. 

"Самото искане за подслушване е незаконно. Днес ще се срещнем с вътрешния министър Бойко Рашков, защото отново офисът на "Изправи се.бг" може да бъде подслушван", смята Манолова и допълни: 

"Бойко Рашков е започнал операция чисти ръце в МВР". 

"Предстои много долна, тежка и черна предизборна кампания, което е жалко. Компроматите няма да нахранят семействата", заяви лидерът на ИСМВ. 

Според Манолова, Бойко Борисов е управлявал задкулисно с Делян Пеевски, пише Novini.bg.

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook
2
4
ПХК (преди 4 години)
Рейтинг: 16965 | Одобрение: -5255
А офисът на майките с деца с увреждания подслушван ли беше. 
ЗА ВСЕКИ ВЛАК СИ ИМА ПЪТНИЦИ.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама