Майка на 11 деца, победила рака, била убита от терориста в Орландо
49-годишната Бренда Ли Маркес Маккул, убита при стрелбата в клуб „Пулс” в Орландо, е майка на 11 деца и успяла да пребори рака на два пъти.
Маккул на два пъти успяла да победи последиците от рака на гърдата и на костите, съобщи "РИА Новости".
В събота тя отишла в клуба заедно с един от своите синове. Маккул загинала, след като била улучена от два куршума.
Само няколко часа преди трагедията жената публикувала във фейсбук видео, на кадрите на които хора танцуват под звуците на латиноамериканска музика в същия клуб, в който стана престрелката.
Припомняме, че в Орландо в щата Флорида, Омар Матин устроил масово клане в клуб, в който се събират хора с различна ориентация. По време на стрелбата са убити 50 души, а още толкова са били ранени.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

1
0
