Мъж е със счупена челюст след побой от двама младежи пред хотел в София

20.05.2025 / 10:34 0

Пиксабей

Софийската районна прокуратура привлече към наказателна отговорност момчета на 14 и 16 години за побой над мъж пред хотел в столицата. Нападението е извършено в нощта срещу 15 май. Според обвинението непълнолетните ритали пострадалия в лицето и счупили челюстта му.

Деянието е извършено по хулигански подбуди. Заподозрените са били задържани за срок до 72 часа. Наблюдаващият прокурор е внесъл искане за налагане на мярка „задържане под стража“. Състав на Софийския районен съд се е съгласил с доводите на прокурора, че те могат да извършат друго престъпление и е уважил искането, предаде Нова тв.

Мярката за неотклонение е обжалвана и предстои Софийският градски съд да се произнесе по случая.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама