Мъж от Шабла е арестуван за кражба на голяма сума пари от частен дом във Варна

09.03.2020 / 14:41 0

Миналият четвъртък до полицията е получен сигнал за кражба на сумата от 6270 лв. от частен дом във Варна. След разследване на случая е установено, че извършител на деянието е Т.Т. (27 г.) от Шабла, съобщиха от ОД МВР - Варна.

По случая е образувано досъдебно производство, материалите са докладвани на прокурор от Районна прокуратура - Варна. Мъжът е задържан за срок до 24 часа. Част от сумата, обект на кражбата, е намерена.

На 2 март пък е получен сигнал за грабеж на мобилен телефон, извършен на улица във Варна, чрез издърпване от ръката на непълнолетно момче. След разследване е установено, че извършител на деянието е Я.Т. (21 г.), местен жител, известен на МВР. По случая е образувано досъдебно производство, материалите са докладвани на прокурор от Районна прокуратура - Варна. Мъжът е задържан за срок до 24 часа.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама