Мъж под "домашен арест" обра куриер

24.01.2024 / 15:20 2

Снимка Булфото, архив

Повдигнаха обвинение на 35-годишен мъж, ограбил куриер, удряйки го с юмрук по главата. Грабежът станал на 22 януари в столичния квартал „Младост 4“.

Извършителят отнел мъжка чанта, съдържаща сумата от 2300 лева от куриера, който му доставял поръчка. Към момента на грабежа обвиняемият бил под домашен арест заради друго престъпление, съобщиха от държавното обвинение.

Нападателят е задържан за срок от 72 часа. Ако бъде признат за виновен, го заплашват от 3 до 10 затвор. Предстои да бъде внесено искане в Софийския районен съд спрямо обвиняемия да бъде наложена най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“.

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook
2
2
kjk (преди 1 годинa)
Рейтинг: 165936 | Одобрение: 18206
Апашунгата спазва условията за домашен арест!!!За това не могат го барнат!!!Обаче това от 3 до 10 ,да не би да му е сутрешното разписание???
3
0
Радостин (преди 1 годинa)
Рейтинг: 205576 | Одобрение: 13581
Изобретателен апашунга. Вика ги, на място да ги обира, що да се хаби да ги търси.
Всеки да си получи заслуженото !

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама