Мъж с двойно гражданство насочи зареден пистолет срещу полицаи

06.10.2023 / 08:54 3

Снимка: петел

Мъж с двойно гражданство е насочил зареден пистолет срещу български полицаи, съобщава БНТ.

Човекът е с турско и британско гражданство, а случаят е от изминалата нощ. Това се е случило пред хотел Рила при опит за задържането му. Първоначално той не се е подчинил на полицейска заповед и е тръгнал да бяга.

До случая се е стигнало след като първоначално мъжът заплашил с оръжието си трима украинци в близост до пл. "Света Неделя", поискал им парите, с които разполагат и отнел от единия от тях малка сума. Те избягали и се скрили в денонощен магазин и от там подали сигнал до полицията. През това време мъжът е продължил да заплашва и други граждани.

След преследване от полицаите при опита да задържане в близост до хотел Рила той е насочил пистолет срещу органите на МВР, но не е стрелял.

Бил е задържан в близост до ул. "Позитано" след преследване, което е започнало от хотел "Рила".

Преди няколко дни мъжът е бил свален от самолет за Великобритания, защото в буйствал по време на полета.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
3
0
Серж (преди 2 години)
Рейтинг: 246809 | Одобрение: 50124
Що не извикаха онзи полицай, дето думна апашугата? Така и така ще го съдят, поне още един циганин да очисти...
5
1
sn1p3r (преди 2 години)
Рейтинг: 17400 | Одобрение: 3560
Може ли да ми кажете една нормална държава, в която се насочва пистолет срещу полицаи и няма да бъде моментално застрелян от тях. Нашата държава не е нормална.
п-и-к е най-ибрикчийската медия. Ако имаше някаква журлаистическа етика, щяха да забранят недоносчето на Недялко.
5
1
kaka (преди 2 години)
Рейтинг: 71213 | Одобрение: 9098
Баш си е фес.Също като германските фесове дето уж са германци а говорят на турски.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама