Мъж се наля с алкохол, качи се на колата и започна да обикаля центъра на Варна

07.08.2024 / 08:47 0

Булфото

С високо съдържание на алкохол – около 2 промила, е задържан 30-годишен жител на варненското село Прелез, който вече е известен на МВР, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР-Варна.

Нарушителят бил спрян за проверка вчера, около 17:30 часа, от служители на Първо РУ, на централната част на града. След установеното с дрегер нарушение, мъжът е задържан в ареста до 24 часа и срещу него е образувано бързо производство. 

В ареста се озовали и още двама мъже на по 30 и 37 години, в които при проверка униформените намерили и иззели наркотични вещества – марихуана и метамфетамин, видно от направената експертна справка.

По случаите са образувани бързи производства, по описа на Първо и Четвърто РУ.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама