Мъж загина в пожар в Пловдив
снимка Булфото
Пожар в апартамент на деветия етаж на булевард „Свобода" №1 в Пловдив завърши трагично със смъртта на 60-годишен мъж. Инцидентът е станал след полунощ на 8 август, като сигналът за огъня е подаден в оперативния център на Пожарната в 0:52 часа, предаде „24 часа".
При произшествието е пострадала и 60-годишна жена, която по всяка вероятност е била в апартамента по време на пожара. Тя е транспортирана в болница за оказване на медицинска помощ. Състоянието ѝ към момента не е известно.
Два противопожарни автомобила и екип от седем служители от Първа регионална служба „Пожарна безопасност и защита на населението“ – Пловдив се отзоваха на сигнала и се включиха в гасенето на пожара. Въпреки усилията на пожарникарите, мъжът не успя да се спаси и загина на място.
Причините за възникването на пожара все още не са установени и предстои да бъдат изяснени от съответните компетентни органи. Очаква се по случая да бъде извършена експертиза, която да даде повече яснота относно обстоятелствата, довели до трагедията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

