Медали за малките гимнастички на ЧАР-ДКС на държавното в Камчия

30.06.2019 / 22:17 0

Добро представяне записаха талантливите грации на варненския клуб ЧАР-ДКС на държавното първенство по художествена гимнастика, категория „А“, за девойки младша възраст до 10 г., което се проведе в спортния комплекс на Санаторно-оздравителния комплекс „Камчия“.

Андреа Иванова завоюва бронзов медал на финала на обръч, а на финала на въже остана седма. Тя е седма и в многобоя в силната конкуренция на около 100 деца. Нейна треньорка е Деница Христова.

Дара Николова завърши на девето място в многобоя, а на финала на въже се класира пета. Нейна треньорка е Таня Иванова.

Дара и Андреа завоюваха трето отборно място за клуб ЧАР-ДКС от общо 100 деца и над 40 сформирани отбора. Димана Савова зае трето място в многобоя, а нейна треньорка е Дарина Кирякова.

Ансамбълът на ЧАР-ДКС с треньор Деница Христова, се класира на пето място след две отлично изиграни съчетания. Главен треньор на клуба е Филипа Филипова, а президент - Мария Чиприянова.

В първенството в Камчия участваха над 260 грации от 39 клуба от цялата страна, които се състезаваха ансамблово и индивидуално.