Медведев ще играе с Григор на полуфинал в Ротердам
снимка: Dacoucou, Уикипедия
Даниил Медведев запази перфектната си серия в мачовете срещу Феликс Оже-Алиасим и го победи за пети пореден път.
Руснакът триумфира с 6:2, 6:2 на четвъртфиналите в Ротердам и ще играе утре с Григор Димитров в полуфиналите.
27-годишният Медведев се нуждаеше от 83 минути, за да спечели, като направи общо четири пробива в мача.
Именно той бе последният съперник на Григор, когато българинът достигна полуфинал. Това се случи през миналата година на полуфиналите във Виена.
Българинът е в серия от десет поредни загубени полуфинала, като последният спечелен дойде през 2018 именно в Ротердам. Тогава българинът претърпя поражение в мача за титлата срещу Роджър Федерер.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

