Мел Гибсън се снима във филми за цар Калоян и княз Борис

25.01.2017 / 08:53 5

Мел Гибсън ще участва в два филма, свързани с българската история – за цар Калоян и за княз Борис I. Слуховете за това частично потвърди актьорът Христо Живков. Той заяви, че знае новините от личен разговор с продуцентката на проекта, пише "24 часа".


 
„Тъй като не знаех за тези неща от него самия, ѝ казах, че е страхотно – обясни Живков. – Тя ми отговори: „Ти имаш доста сериозна роля във филма за Борис, но не съм ти казала, защото исках да изчакам да мине малко време. Ти съгласен ли си с такова нещо?”. Да, отговорих. Тя ми обясни, че в момента работят за финансирането. Това е разговор от миналата година по това време, оттогава не сме го обсъждали.“
 
Христо Живков, стана ясно в края на миналата година, ще има важна роля в предстоящия филм на Мел Гибсън – продължението на „Страстите Христови“.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
9
1
kris (преди 9 години)
Рейтинг: 649840 | Одобрение: 129030
Идеята наистина страхотна....И не само , че елитен артист ще пресъздаде тези двама наши царе , а и защото България имаше страхотна история заслужаваща да се екранира.......!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама