Мерил Стрийп стана баба
Холивудската актриса Мерил Стрийп стана баба, след като дъщеря ѝ Мейми Гъмър и годеникът ѝ Мехар Сети се сдобиха със син, съобщи Контактмюзик, цитиран от "Дунав Мост".
Момченцето е първото внуче на 69-годишната Стрийп, а подробности около щастливото събитие не се съобщават.
През декември миналата година се появиха публикации, че 35-годишната Мейми Гъмър, която също се изявява като актриса, очаква дете. Новината дойде само няколко месеца след като Гъмър и Сети се сгодиха по време на ваканция в Хърватия, припомня "Ентъртейнмънт тунайт".
Мейми Гъмър е второ от четирите деца и най-голямата сред дъщерите на Мерил Стрийп Дон Гъмър. Актрисата има по-голям брат, Хенри, и две по-малки сестри, Грейс и Луиза.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

