Милко Калайджиев пред Рачков позна коя е зрялата диня с почукване и разкри: Имам не 3, а 30 декара бостани

28.03.2021 / 21:13 1

Редактор: Недко Петров

e-mail: nedko_petrov_petel.bg@abv.bg

Кадър Нова Тв

Милко Калайджиев разсмя водещия с виц за себе си в “Забраненото шоу на Рачков“ по Нова Тв. Запитан от Димитър Рачков, знае ли, че за него има вицове и би ли разказал един от тях, Калайджиев, без да се замисли, заяви: “Двама души били осъдени на смърт. Поискали от тях да чуят последната им дума, последното желание. Първият казал: Преди да ме обесите, искам да чуя една песен на Милко Калайджиев. Вторият казал: Мен искам да ме обесите първи.“

Рачков се заля от смях, преди да попита госта си, дали наистина има 3 декара бостани. Не са 3, а 30, уточни бате Милко. Последният показа завидни земеделски умения и от трите му поднесени дини, с по едно почукване установи коя от тях е зряла. След като я разряза, та наистина се оказа червена.

Иначе Милко Калайджиев призна, че се учил да пее с песните на италианските легенди Адриано Челентано, Тото Кутуньо и Джани Моранди.

Впоследствие Калайдживе изпя по италиански начин хитовете „Сузана“ и „Я елате пиленца на батко“.

Певецът почерпи също Рачков със свое малеби, като се пошегува, че го е държал на минус 70 градуса, както правят с ваксините.

Калайджиев веднага намери отговори и на провокативен въпрос на Рачков: Вярно ли е, че силиконът подобрява гласовите възможности, защото певиците, които не пеят добре, си слагат силикон?

Силиконът не „подобрява“ гласа, той продава стоката, отговори бате Милко.       

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook
0
1
Снайпер (преди 4 години)
Рейтинг: 13131 | Одобрение: 2441
Много стойностно предаване
"Как с една фраза да опишеш цялата руска история? Страната на задушените възможности. Владетелите се променят. Архипелага остава" Солженицин

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама