Минеков: Всички се снимат на прозореца, от който министър Атанасов пусна селфито

27.10.2022 / 20:07 1

Редактор: Александър Дечев

Кадър: "7/8 ТВ"

Служебният министър на културата Велислав Минеков разкри неизвестен факт от ежедневната му работа. Той е свързан с предшественика му Атанас Атанасов от кабинета на Кирил Петков. Младият министър предизвика много коментари преди време заради видео, което пусна от кабинета си, на което е сам. Клипчето бе пуснато в предаването "Крум Савов Live" по "7/8 ТВ", където Минеков гостува.

"Да, моят кабинет е това. Горкото момче. Общо взето голяма част от посетителите искат да си направят селфи на същия прозорец и аз се смея от сърце. Но не е виновен той. Това дете. Трябва да знаем кой го назначи на този пост. Кой ще понесе отговорност? Трябва да знаем кой му назначи заместник-министрите, началник кабинет. Кои бяха тези, които го пласираха, тъй като той преди това абсолютно никой не е познавал от тези съветници артисти, които му бяха сервирани. Нямам обяснение също какво се случи след това селфи, как той продължи на същия пост. И искам да чуя от тези, които са го назначили, те доволни ли са от неговата работа? Има много неясни въпроси. Задавайте ги", каза Минеков.

Той разкри и как е бил сплашван преди време. "Всяка вечер като се прибирах един един човек в черни дрехи стоеше до паркиралата ми кола и започваше да говори по телефона, след което изчезваше нанякъде. Разбиха ми ателието, плашиха ме на улицата. Бяха настъпени нечии интереси. Но това са тези, които пожелаха да живеят с корупцията. И аз ги познавам. За съжаление прокуратурата не реагира към тези корупционери", обясни той.

"Не се притеснявам за моята сигурност. Предложиха ми и охрана, но отказах", добави служебният министър.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook
0
1
Радостин (преди 3 години)
Рейтинг: 205576 | Одобрение: 13581
Селфаджията е пълна трагедия. Парашутист, нищоправещник в  министерски стол. Това е угодно някому.
Всеки да си получи заслуженото !

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама