Министър Мариан Бачев уволни началника на кабинета си

09.02.2025 / 12:42 0

Снимка Булфото

Министърът на културата Мариан Бачев уволни началничката на кабинета си. Актрисата и преподавател по сценична реч в НАТФИЗ Валерия Кардашевска-Ранчева е освободена само две седмици след назначаването си, предава "Фокус" след справка в сайта на Администрацията на Министерски съвет. 

Ранчева е била отстранена на 6 февруари 2025 г. Засега не са известни мотивите на министъра да се раздели с нея.

Доц. Кардашевска има опит като началник на политически кабинет. Същия този пост тя заемаше в Министерството на отбраната, когато министър беше Николай Ненчев, по времето на втория кабинет на Бойко Борисов.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама