Мирчев: Бутат България към Русия, за да се изпълни цел на Путин
Редактор: Недко Петров
Стопкадри бТВ
Новият съпредседател на „Да, България“ разкри, че имат различия с „Продължаваме промяната“. Ивайло Мирчев обаче уточни, че те няма да доведат до разваляне на коалицията.
Трябва да подобрим сериозно много работа, но ние не може да си позволим да разцепваме тази коалиция. Трябва да се подобри много ефективността на парламентарната група и това вече е вътрешен разговор заедно с колегите „Продължаваме промяната“ как да стане, започна той.
_%20610x%201185.png)
„Демократична България“ сме десни, „Продължаваме промяната“ са център, а понякога и малко по-ляво от центъра. Такива различни имаме, но нямаме различия по отношение на каузите си и това е основната причина да продължаваме да бъдем заедно. Кауза може да бъде борбата ни за по-добра България, без да звучи патетично, а голяма наша цел например може да бъде еврозоната, добави той.
Голяма наша цел може да бъде и бъдещето разделение на Европа, което очевидно вече се случва, и желанието на Русия и на Кремъл България да бъде придърпана като буфер към Русия. Ние трябва да се борим затова България да бъде на запад и дотам сме докарали неща, които доскоро ни се струваха невероятни, че могат да бъдат тема през 2025 година, каза още Мирчев.
Няколко руски проксита ни бутат към Русия. С действията и говоренето имам изместни подозрения за президента Радев, но се надявам да опровергае това със следващите си действия. Има изключително сериозни сили, които бутат България към Русия, бутат я да стане буферна страна за Русия, за да може Путин да я използва в имагенерната си битка със Запада, заяви още в „Лице в лице“ Ивайло Мирчев.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

