Мирчев, ДБ: Днес коалицията "Гешев" - БСП, ДПС и ГЕРБ се изгаври с българския парламент

28.04.2021 / 11:20 1

Снимка Ивайло Мирчев, Фейсбук

Днес коалицията "Гешев" - БСП, ДПС и ГЕРБ се изгаври с българския парламент, написа Ивайло Мирчев във Фейсбук. 

"Бламирането на работата на НС показва, че тези хора са неспособни да влязат във функциите си на представители на гражданите. 
Хората очакват от нас да приемем важни промени в изборния кодекс - видеонаблюдение в секциите, електронно и пощенско гласуване, район "Чужбина"... Нищо от това не е възможно, когато работата на НС е бламирана", допълни представителят на "Да, България". 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
1
0
Варна (преди 5 години)
Рейтинг: 92131 | Одобрение: 38206
какво не е ясно. просто не искат нов изборен кодекс, защото ще си намалят още резултатите на следващите избори, понеже разчитат на твърди ядра. другото са блабла 
"Защо ние убиваме децата?" - зададе въпроса през 1992 година един сръбски войник и сам отговори на него: "Понеже те някога ще порастат и ще дойдат да ни убият вече възрастни".

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама