Мирослав Коларов: На 8 февруари се връщам на работа като шеф на „Спортпалас“
Шефът на „Спортпалас“ Мирослав Коларов заяви, че на 8 февруари отново започва да изпълнява своите задължения.
„Тогава изтичат болничните ми за безкръвната операция на кръста, която направих в София. Не знам защо се създаде впечатление, че аз вече не съм управител на базата и други двама души са иззели моите функции. Нормално е, когато съм в болнични, да има мои заместници“, каза за petel.bg Коларов.
Както е известно, преди около два месеца бе обявено, че новият управител на „Спортпалас“ е Иво Артименко, а негов заместник – Петър Петров.
Той изрази задоволство, че направеният одит и инвентаризация за 2014 година на Националната спортна база са потвърдили добре свършената работа от него и екипа му. „Приходите и човекопотока за 2014 година са два пъти и половина повече от 2013 година, което показва, че сме се справили. Вярвам, че с екипа ми от около 40 души ще продължим да работим по същия професионален начин и да реализираме докрай идеите си, за да продължи „Спортпалас“ да е същата притегателна сила за спортистите от България и света, както беше през 60-те, 70-те и 80-те година на миналия век“, допълни Коларов.

