Мишо Дюзев блесна в „Кой да знае?”, Милица се усъмни

19.09.2025 / 21:03 0

кадри bTV

редактор Веселин Златков

Журналистът Михаил Дюзев, познат от Дарик радио и Нова телевизия, показа впечатляващи знания в шоуто „Кой да знае?” по bTV. Известният водещ, който сега предава опита си на студентите в радиото на Софийския университет, участва в отбора на Христо Пъдев срещу Славена Вътова и Милица Гладнишка.

Дюзев даде правилни отговори на любопитните въпроси, при това не само на тези, които се падаха на неговия отбор, но и на противниците.

Той впечатли всички, че знае, че първата българска готварска книга е написана от П.Р.Славейков. „Такива неща си говорим със студентите”, сподели журналистът.

Когато на отбора му се падна въпрос за Вълчитрънското съкровище, Дюзев призна, че е писал като студент курсова работа за него.

Това вече възмути Милица Гладнишка и тя заяви, че играта е нагласена. Естествено, репликата ѝ беше шега, но все пак успехът на Мишо Дюзев беше прекалено впечатляващ.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама