Младежът от Ловеч е крил мъртвата си майка в куфар месец и половина
Кадър БТВ
19-годишен младеж от Ловеч месец и половина е прикривал убийството на майка си, предава bTV. Тялото на 52-годишната жена е било открито в куфар в мазето на жилищната сграда, в която живеели под наем.
На 20 февруари той обявил в районното управление на МВР, че от 13 февруари майка му е напуснала квартирата и оттогава е в неизвестност.
След като през април в блока започнала да се носи неприятна миризма, собственикът на жилището бил повикан от София, отключил мазето си и там било открито тялото на жената.
„Започна да мирише. Тя изчезна още през февруари и казаха, че е отишла при приятеля си. След това не сме я чували или виждали“, обясни живуща в блока.
Тя допълни, че в семейството е имало неприятности и е не е виждала 19-годишното момче скоро в апартамента.
Той е задържан за 72 часа, а прокуратурата ще настоява за постоянното му задържане.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

4
1
