Младшата на Черно море громи

18.03.2017 / 17:06 0

Юношите млаша възраст на Черно море разгромиха Марек с 6:1 в среща от XIX кръг на елитна група по футбол до 17 години на терена под Аспаруховия мост.

С два бързи гола между 11-ата и 14-ата минута на Даниел Димов и Мартин Минчев домакините излязоха напред, но после дупничани върнаха едно попадение. След почивката „моряците” се развихриха и нанизаха четири безотвени гола чрез Лъчезар Йорданов, отново Мартин Минчев, Синан Мехмедов и Александър Стефанов.

„Не съм доволен, въпреки убедителния успех. Уморени сме, отпускаме се в определени етапи и губим мобилизация и концентрирация. Отдавам го на многото мачове, които се събраха на момчетата”, заяви за Петел наставникът на победителите Тодор Марев.

Черно море продължава да е на трето място в класирането с 43 точки, четири по-малко от лидера Септември и на три от третия Лудогорец. Първите два отбора обаче имат по един мач по-малко.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!