Младшата на "моряците" падна от Лудогорец

13.04.2015 / 11:41 1

В една от най-интересните срещи от предпоследния 33-и кръг в Елитната ни футболна група до 17 години юношите младша възраст на Черно море загубиха гостуването си на Лудогорец с 0:1. Двубоят се игра на изкуствения терен в Разград, а "моряците" допуснаха ранен гол още в 5-ата минута. До края на първото полувреме играта бе равностойна, а след почивката гостите пропуснаха две отлични възможности да отбележат. Първо удар на Светослав Павлов мина встрани, а в последната минута Слави Славов бе изведен сам срещу вратаря, но се засуети и топката му бе избита.

Наставникът на варненци Николай Кънчев заяви, че решителни за поражението са се оказали загубените единоборства, а многото кадрови проблеми и умората от сгъстения цикъл, също са оказали своето влияние.

В последния 34-ти кръг от първенството, Черно море приема връстниците си от Чавдар (Етрополе) на 19-ти април (неделя) от 10.30 часа.

Черно море 17:Павлин Евтимов, Светослав Павлов, Цанко Иванов, Николай Николаев, Марин Сираков (60- Владислав Данчев), Габриел Атанасов, Костадин Димитров, Николай Богданов, Илиан Илиев, Валери Христов (40-Мартин Петров), Слави Славов