Много студено и утре

09.01.2024 / 22:19 0

снимка: Булфото

В сряда утрото ще бъде мразовито с минимални температури между минус 9° и минус 4°, в София - около минус 8°. През деня ще бъде предимно слънчево, но студено. Вятърът ще отслабне, само в крайните източни райони ще е до умерен от север. Максималните температури ще са между минус 3° и 2°, в София - около 1°.

В планините ще бъде предимно слънчево. Ще духа умерен до силен вятър от изток-североизток. Студено време с максимална температура на височина 1200 m около минус 3°, на 2000 m - около минус 7°.

По Черноморието ще преобладава слънчево време, но ще е студено. Ще духа умерен северен вятър. Дневните температури ще са между 0° и 3°. Температурата на морската вода е около 9°. Вълнението на морето ще бъде 3-4 бала.

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама