Монтират нов асансьор в стария терапевтичен блок на МБАЛ „Св. Анна“ във Варна

21.01.2019 / 14:43 0

Снимка: Булфото, архив

До края на февруари, в стария терапевтичен блок на МБАЛ „Св. Анна“ във Варна, ще бъде монтиран нов асансьор, след като в края на миналата година стана инцидент със старото съоръжение.

В момента в Родилното отделение в болницата ползват друг асансьор, който е в добро техническо състояние, но е въведен в експлоатация в далечната 1958 година.

Това каза днес, навръх празника Бабинден, ръководителят на отделението д-р Милко Папазов, предаде репортер на Радио „Фокус“ – Варна. По думите на специалиста, след като новият асансьор бъде монтиран, в сградата ще бъде подменена и втората подемна машина.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама