"Моряците" играят с Фарул

17.03.2025 / 12:11 0

Снимка: Сайт на Черно море

Черно море ще проведе контролна среща по време на паузата в шампионата заради мачовете на националните отбори. „Моряците“ ще гостуват на Фарул в Констанца тази събота от 15 часа.

В спаринга няма да вземат участие националите Пламен Илиев, Живко Атанасов, Виктор Попов и Васил Панайотов, които са с представителния тим на България, както и ангажираните с младежкия национален отбор – Берк Бейхан и Николай Златев.

В проверката, която ще бъде водена от Веселин Бранимиров, заради ангажименти на Илиан Илиев и Петър Костадинов в националния тим, ще вземат участие доста юноши от школата на Черно море.

Варненци и клубът на Георге Хаджи са в близки отношения и често играя приятелски мачове. Последният бе през зимната подготовка, когато „моряците“ отстъпиха с 1:2.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама