Моторист с опасност за живота след челен сблъсък в Девня

27.09.2013 / 15:30 2

42-годишен моторист се бори за живота си в МБАЛ „Св. Анна“ след челен сблъсък в Девня, съобщават от пресцентъра на варненската полиция.

Инцидентът станал в четвъртък  сутринта. Поради несъобразена скорост мъжът губи контрол над управляваната от него хонда, навлиза в лентата за насрещно движение и се блъска в  “Ситроен”. Мотористът е откаран в МБАЛ „Св. Анна“, където лекарите установяват фрактури на таз и ребра, както и травма на главата. По случая е образувано досъдебно производство.

Без сериозни последици завърши верижен сблъсък, станал на кръстовището на бул. “Вл. Варненчик” и ул. “Д-р Пискюлиев”. 36-годишен водач на “БМВ 525” блъска спрелия пред него “Опел”, който вследствие на удара се премества напред и се блъска в спрелото пред него  “Пежо”. Шофьорът на опела получил контузии на гръден кош и китка, но е освободен след направения преглед. Полицаите обаче разбрали причината за пътния инцидент. Водачът на бмв-то бил с 0,96 промила в издишания въздух, съобщават от пресцентъра на полицията. 

*Снимката е илюстративна


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама