Мразовита събота

12.03.2022 / 04:00 0

снимка: Булфото

През следващото денонощие над по-голямата част от страната облачността ще е предимно значителна, с временни разкъсвания. На отделни места ще превалява слаб сняг. Ще продължи да духа слаб, в източните райони до умерен северен вятър. Остава студено с преобладаващи минимални температури между минус 10° и минус 5°, а максимални - между минус 1° и 4°. В София минимална температура около минус 10°, максимална - около минус 1°.

Над планините облачността ще е по-често значителна и на места ще превали слаб сняг. Ще духа умерен, по билата и силен вятър от север-североизток. Максимална температура на височина 1200 метра около минус 11°, на 2000 метра - около минус 16°.

Над Черноморието облачността ще е предимно значителна, на отделни места със слаби превалявания от сняг. Ще духа умерен северен вятър. Максимални температури на въздуха: 1°-3°. Температурата на морската вода е 5°-6°. Вълнението на морето ще бъде 4-5 бала.

НИМХ

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама