На АМ "Хемус": Хванаха софиянец да си тръгва от Варна със 7 кила марихуана

16.05.2019 / 14:44 3

Във вторник в началото на АМ «Хемус», в посока София, е извършена полицейска проверка на  «Ланд Роувър» с водач Т.С. (41 г.) от София. В автомобила са намерени и иззети найлонови пакети, съдържащи суха тревиста маса – марихуана с тегло 6925 грама, съобщиха от полицията.

Мъжът е задържан. В хода на полицейските действия е претърсен домът на М.М. (33 г.), като там е намерено и иззето допълнително количество от същата субстанция – марихуана с тегло 482 гр. Работата по документиране и доказване на извършеното престъпление продължава под надзора на прокурор от Окръжната прокуратъра във Варна. По случая е образувано досъдебно производство. Двамата мъже са задържани за срок до 24 часа. Повдигнати са им обвинения.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
2
12
Mercenary (преди 7 години)
Рейтинг: 47466 | Одобрение: 11156
Кретен е на баща ти сина!
1
9
Mercenary (преди 7 години)
Рейтинг: 47466 | Одобрение: 11156
Малоумник! По плажа сакове с кока, той тревичка помъкнал ...

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама